Sektörün Enleri - Strucare

Yapı ve Tasarımın Enleri

Yapı ve Tasarım sektörünün başarılı firmaları

Online İç Mimarlık, Dekorasyon Firması, Hometsy.com

Hometsy, genç, dinamik ve sektörün içinden gelen ekibiyle başlattığı Online Tasarım Hizmetlerinde, İç mimarlık hizmetlerinin, özel tasarım işlerin çok pahalı ve maliyetli olduğu algısını, ortaya çıkartılan işlerin profesyonellikten kaliteden uzak olduğu algısını yıkmak için var gücüyle çalışmaktadır.

online iç mimarlik hizmeti
bursa tadilat sitesi

Bursa Tadilat Firması, tadilatin.com

Tadilatin.com ekibi, Bursa bölgesinde anahtar teslim tadilat ve tamirat işlerinde güven duyulan, getirecekleri yenilikler ile tadilat sektöründe fark yaratmak isteyen bir ekip, çok yakında hizmetlerine başlayacaklar.

Yakında

Hafif Çelik Yapı Firması, celikevin.com

celikevin.com ekibi, marmara bölgesi genelinde hafif çelik yapılar, prefabrik yapılar, özel tasarım ahşap yapılar, tiny house yapıları gibi alanlarda hizmet veren, kadrosu uzun süredir sektörde olan kişilerden oluşmaktadır. Yerelde hizmetleri devam ediyorken, artık online olarakta müşterilerine ulaşmak amacıyla çalışmalar yapmaktalar, yakında websiteleri hizmete girecektir.

Yakında

bursa çelik ev sitesi
online mimarlik hizmeti

Online Mimarlık Firması, onlinemimarlik.com

onlinemimarlik.com ekibi, yapı sektörünün e-dönüşümünü yakından takip ederek bugünden atılması gereken bazı adımları atarak, sektöre öncü olmayı kendisine hedef almış bir mimarlık firmasıdır.

Yakında

Türkiye'nin Yapı ve Tasarım Rehberi!

www.strucare.com